Μετά την τελετή του μυστηρίου το νεαρό ζευγάρι δεξιώθηκε τους καλεσμένους τους σε κοντινό "Κέντρο", όπου ακολούθησε γλέντι μέχρι τις πρωινές ώρες.
Η Γεωργία είναι καθηγήτρια γυμναστικής και εργάζεται στις επιχειρήσεις του πατέρα της (mini markets), o δε Γιάννης είναι ιδιωτικός υπάλληλος, στον χώρο των παραϊατρικών προϊόντων.
.
Ο Σύνδεσμος και η ιστοσελίδα μας εύχονται στους ευτυχείς νέους να ζήσουν με ομόνοια και αγάπη σε όλη τους τη ζωή και να πετύχουν στη ζωή τους ότι επιθυμούν.